حامد بهداد یا محمدرضا گلزار، انتخاب کدام است؟

در برخی از سریال‌های مشهور نقش اصلی را نخست برای بازیگر دیگری در نظر گرفتند اما انتخاب نهایی چیز متفاوتی از آب درآمد.

می‌دانستید که در سریال «دل» از آغاز کار قرار بود نقش اصلی را محمدرضا گلزار بازی کند. این نقش البته در نهایت به حامد بهداد رسید تا شاهد تکرار دوباره زوج گلزار – بیات نباشیم.

بهداد بیشتر در نقش شخصیت‌های بسیار برون‌گرا و گاه عصبی با واکنش‌های تند، بازی کرده اما در سریال «دل» در نقش متفاوتی ظاهر شده است. «آرش» جوانی ثروتمند و از طبقه مرفه است، اتفاقاً او برخلاف تصویر غالبی که از نقش‌های بهداد در ذهن وجود دارد، شخصیتی بسیار آرام، موجه و منطقی دارد که کمتر عصبانی می‌شود و مسائل را با گفت‌وگو و محترمانه حل می‌کند. حامد بهداد که در «قصر شیرین» هم ثابت کرده بود می‌تواند در نقش‌های آرام و درون گرا بازی کند، در سریال «دل» نیز انتخاب نامناسبی برای «آرش» نبوده. برخلاف او گلزار انتخاب بدی برای این شخصیت بوده. او بارها در نقش جوان عاشق‌پیشه ثروتمند و در سریال «عاشقانه» نیز نقش همسر ساره بیات را بازی کرده بود. علاوه بر تکراری بودن نقش، کیفیت بازی حامد بهداد با محمدرضا گلزار بسیار متفاوت است، بنابراین جایگزینی بهداد به نفع «دل» تمام شده است.

ببشتر بخوانید: اگر احسان علیخانی «آقازاده» می‌شد

محمدرضا گلزار
حامد بهداد

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

حمله ارتش عراق به مخفیگاه‌های داعش در سامراء/ بازداشت ۹ تروریست در بغداد و کرکوک

س مرداد 14 , 1399
جنگنده‌های ارتش عراق حملات هوایی را علیه گروه تروریستی داعش در شهر سامراء انجام دادند. فرماندهی عملیات مشترک عراق امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد که جنگنده‌های ارتش این کشور با انجام حمله هوایی، مخفیگاه‌های متعلق به گروه تروریستی داعش را در شهر سامراء واقع در استان صلاح الدین تخریب کردند. در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000