واکنش نفیسه روشن به مخاطبی که گفته بود چرا در اوضاع کرونایی به کیش رفته است

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به مخاطبی که از رفتن او به کیش انتقاد کرده بود، گفت: امیدوارم امثال تو دست از سر هنرمندان بردارید. این هنرمندان زندگی دارند، الگو نیستند. لطفاً در صفحه من سکوت را رعایت کنید. نفیسه روشن با انتشار عکس خود در کیش نوشت: «من و ساحل خلیج فارس!!!. آری!!!! خلیجی که ارثیه آبا و اجدادی چندین میلیون ایرانیه و هیچ کسی حق نداره نه نامش رو عوض کنه. نه هویتش رو……. و #هیچکس جز ما ایرانی ها صاحب اون نیست…. #غریبه_ای_در_خانه را بیرون میکنیم…..» همچنین واکنش نفیسه روشن به مخاطبی که به او گفت چرا در این اوضاع کرونایی رفته کیش را مشاهده کنید.

نفیسه روشن بازیگ..

5f1e7ff2cb07c_5f1e7ff2cb07f نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به مخاطبی که از رفتن او به کیش انتقاد کرده بود، گفت: امیدوارم امثال تو دست از سر هنرمندان بردارید. این هنرمندان زندگی دارند، الگو نیستند. لطفاً در صفحه من سکوت را رعایت کنید. نفیسه روشن با انتشار عکس خود در کیش نوشت: «من و ساحل خلیج فارس!!!. آری!!!! خلیجی که ارثیه آبا و اجدادی چندین میلیون ایرانیه و هیچ کسی حق نداره نه نامش رو عوض کنه. نه هویتش رو……. و #هیچکس جز ما ایرانی ها صاحب اون نیست…. #غریبه_ای_در_خانه را بیرون میکنیم…..» چهره ها/ واکنش نفیسه روشن به مخاطبی که گفته بود چرا در اوضاع کرونایی به کیش رفته است

همچنین واکنش نفیسه روشن به مخاطبی که به او گفت چرا در این اوضاع کرونایی رفته کیش را مشاهده کنید.

نفیسه روشن
جزیره کیش

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

زندگی جوان عربستانی با حیوانات درنده و سمی! / ویدئو

د مرداد 6 , 1399
یک جوان عربستانی که علاقه زیادی به حیوانات وحشی دارد شماری از این حیوانات درنده و خطرناک را در خانه خود نگهداری می کند. عبدالله الشمری اهل استان مرزهای شمالی عربستان است که حیواناتی نظیر شیر، گرگ، کفت..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000