مسکن انقلاب چیست؟ / فیلم

یک نماینده مجلس گفت: مسکن انقلاب در راه است که دو برابر بزرگ تر از طرح مسکن مهر است، در این طرح مشکل مسکن کشور رفع می‌شود. میرتاج‌الدینی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: مسکن انقلاب در راه است که دو..

5f076bdd11a58_2020-07-09_23-41 یک نماینده مجلس گفت: مسکن انقلاب در راه است که دو برابر بزرگ تر از طرح مسکن مهر است، در این طرح مشکل مسکن کشور رفع می‌شود.

میرتاج‌الدینی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: مسکن انقلاب در راه است که دو برابر بزرگ تر از طرح مسکن مهر است، در این طرح مشکل مسکن کشور رفع میشود.

یک نماینده مجلس گفت: مسکن انقلاب در راه است که دو برابر بزرگ تر از طرح مسکن مهر است، در این طرح مشکل مسکن کشور رفع می‌شود.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

سیاسی/ مجلس 19 تیر 1399 – 23:41

میرتاج‌الدینی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: مسکن انقلاب در راه است که دو برابر بزرگ تر از طرح مسکن مهر است، در این طرح مشکل مسکن کشور رفع میشود.

66

ساخت مسکن
میرتاج الدینی

اخبار مرتبط

خبر فوری در شبکه های اجتماعی

khabarfoori in social networks coronavirus پیشنهاد ما

داستان جالب عشق محمدرضا شاه به یک شاهزاده ایتالیایی + عکس
اردوغان کدام سلطان ترک را الگوی خود قرار داده است؟
واگذاری یا اجاره کوچکترین جزیره ایران خلاف قانون اساسی است / قرارداد ایران و چین در مجلس دهم مطرح نشد
باید به دولت کمک کنیم / اوضاع دلار مرداد و شهریور بهتر می‌شود
فروش نفت از 2.5میلیون بشکه در زمان برجام، به 200 تا 300 هزار بشکه در روز رسیده/ امیدی به تامین منابع ارزی نداریم
تیتر جالب رسانه‌های خارجی در رابطه با حکم اعدام روح الله زم / مروری بر زندگی او
سلاحی که می‌تواند کابوس آمریکا در خلیج فارس شود + عکس

به روایت شما چرا در سامانه سهام عدالت امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد؟ 1399/4/20 گرانی سرسام آور هزینه درمان ! 1399/4/20 چه زمانی با گرانی مرغ برخورد می‌شود؟ 1399/4/20 چرا بیمه بیکاری را کامل پرداخت نمی‌کنید؟ 1399/4/20 چرا مسوولین بر قیمت خودرو نظارت ندارند؟ 1399/4/20 یک کارت ملی و هزار دردسر! + فیلم 1399/4/19 ادامه

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

هیچ مدرکی دال بر تعیین جایزه برای ترور نظامیان آمریکا وجود ندارد

پ جولای 9 , 2020
رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا به صراحت گفت که ایالات متحده هیچگونه گواه و مدرک آشکاری دال بر پیشنهاد جایزه از سوی روسیه به شبه نظامیان طالبان برای ترور نظامیان آمریکایی در دست ندارد.

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000