ادعای محدود شدن دسترسی احمدی نژاد به اطلاعات و اخبار / او مرداد ۱۴۰۱ از مجمع تشخیص حذف می شود

ادعای محدود شدن دسترسی احمدی نژاد به اطلاعات و اخبار /  او  مرداد ۱۴۰۱ از مجمع تشخیص حذف می شود

ایلنا نوشت:عبدالرضا داوری گفت: آقای احمدی‌نژاد همیشه، تمایل شدیدی به دیده شدن داشتند و این حرف‌ها را می‌زنند تا بتوانند خودشان را در سطح رسانه‌ها حفظ کنند.

عبدالرضا داوری، درباره ادعای رئیس دولت نهم و دهم مبنی بر اینکه روسیه و آمریکا بر سر ایران و اوکراین معامله کرده‌اند، گفت: مدت‌هاست دسترسی‌آقای احمدی نژاد به اطلاعات و اخبار محدود شده و به دلیل فاصله‌ای که از کانون قدرت دارند، او از مرداد ۱۴۰۱ دیگر در مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور نخواهد داشت.

داوری افزود:‌ نکته اینجاست که آقای احمدی‌نژاد همیشه از ابتدای ریاست جمهوری، تمایل شدیدی به دیده شدن داشتند. این حرف‌ها را می‌زنند تا بتوانند خودشان را در سطح رسانه‌ها حفظ کنند. من شما را به اسفند سال ۸۶ ارجاع می‌دهم. وی قبل از انتخابات سال ۲۰۰۹ آمریکا در مصاحبه با یک رسانه اسپانیایی و در حالی که رقابت میان باراک اوباما و جان مک کین بود گفت هیئت حاکمه آمریکا اجازه نمی‌دهد تا اوباما رئیس جمهور آمریکا شود. سال گذشته در همین ایام یک نامه به سران کشورهای خلیج فارس و حسن روحانی نوشت که آمریکا به زودی در منطقه جنگ بزرگی برپا خواهد کرد و در دوم اردیبهشت امسال هم در سخنرانی اعلام کرد آقای رئیسی از حضور در انتخابات منع خواهد شد و به ایشان می‌گویند در انتخابات کاندیدا نشود چرا که حاکمیت می‌خواهد یک فرد خاصی را به ریاست جمهوری برساند. امروز هم که این پیش بینی عجیب و غریب را انجام دادند.

ادعای محدود شدن دسترسی احمدی نژاد به اطلاعات و اخبار /  او  مرداد ۱۴۰۱ از مجمع تشخیص حذف می شود

بیشتر بخوانید:

این فعال سیاسی اعلام کرد: احمدی‌نژاد با تمام خبرها و تحلیل‌هایی که انجام می‌دهند، به زعم خودش می‌خواهد بمبی را بترکاند تا توجهات را به سمت خودش جلب کند. نکته دیگر این است وقتی شما می‌خواهید تحلیل محتوا درباره صحبت‌های او به ویژه بعد از تحلیل‌هایی که درباره عدم حضور آقای رئیسی انجام داد، بدهید، می‌بینید که او دیگر مورد توجه مردم نیست.

او در پایان گفت: می‌خواهم بگویم او مملو از تناقض است. احمدی‌نژاد تلاش می‌کند تا به او در فضای عمومی توجه شود. حالا می‌بیند به او توجه نمی‌شود. او فکر کرد اگر انتخابات ریاست جمهوری را تحریم کند، مشارکت عمومی به ۱۵ درصد خواهد رسید و دیدید که این تحلیل او هم به نتیجه نرسید.

۲۱۲۱۷

admin

پست بعدی

نادر طالب‌زاده از بیمارستان مرخص شد

ش بهمن 9 , 1400
فارس نوشت: نادر طالب‌زاده، دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار پس از چند هفته، از بیمارستان مرخص شد. نادر طالب‌زاده کارگردان و مستندساز و دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار، با توجه به مساعد شدن نسبی حالش، روز گذشته (جمعه هشتم بهمن‌ماه) از بیمارستان مرخص شد. مراحل درمان وی همچنان در خانه […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000