تکذیب خبر انتصاب مدیر حقوقی شستا

تکذیب خبر انتصاب مدیر حقوقی شستا

نبض بورس نوشت : خبری با عنوان "نوبت به انتصاب همسران رسید" که مربوط به انتصاب خانم زینب پاشاپور بعنوان مدیرحقوقی شستا بود، توسط مسئولان مربوطه تکذیب شد.

جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ خبری جنجالی درباره شستا و انتصابات منتشر شد که به دلیل جنس خبر، سریع در فضای مجازی دست به دست چرخید، اما بررسی‌ها نشان می‌داد که این خبر با توجه به اسناد و مدارک موجود از پایه کذب است. زینب پاشاپور کیست؟

زینب پاشاپور کیست؟

شاید بیشتر از آن که زینب پاشاپور را بشناسیم برادر وی شهید مدافع حرم اصغر پاشاپور برای ایرانیان شناخته شده است. اصغر پاشاپور کیست؟

شهید اصغر پاشاپور مستشار نظامی رزمندگان دفاع وطنی سوریه و فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال سوریه بود که حدود هشت سال به منظور مقابله با تروریست‌های تکفیری داعش و احرار الشام در این جبهه حضور فعال داشت و عمده آموزش‌های رزمندگان سوری بر عهده او بود.

تکذیب خبر انتصاب مدیر حقوقی در شستا

این رزمنده جبهه مقاومت ساکن شهر ری و از اولین نفراتی بود که به همراه حاج قاسم سلیمانی به منظور دفاع از حرم اهل بیت (ع) به سوریه رفت و نهایتا روز سیزده بهمن ۱۳۹۸ پس از گذشت یک ماه از شهادت سردار سلیمانی در حلب سوریه به فرماندهان و همرزمان شهید خود پیوست.

شهید پاشاپور از اقوام شهید مدافع حرم، محمد پورهنگ بود. شهید پاشاپور از یاران نزدیک حاج قاسم سلیمانی بود که بعد از شهادت او به روایت همرزمانش بسیار بی‌تاب و بی‌قرار وصل حاج قاسم بود و نهایتا این فراق چندان طولی نکشید و بعد از حدود یک ماه او نیز به شهادت رسید. پیکر مطهر او توسط تروریست‌های احرار الشام (جبهه النصره) ربوده شده و نهایتا پیکر بی سر این شهید توسط رزمندگان مدافع حرم بعد از گذشت چندین روز با دو اسیر جبهه‌النصره تبادل شده و به کشور بازگشت. پاشاپور متولد شهرری بود و از او سه فرزند به یادگار مانده است.

زینب پاشاپور، خواهر شهید اصغر پاشاپور و همسر شهید محمد پورهنگ است.

تکذیب خبر انتصاب مدیر حقوقی شستا

وی متولد سال ۱۳۶۷ است و رتبه ۱۲ کنکور سراسری است و از دانشگاه امام صادق (ع) با معدل الف در رشته حقوق در مورخه ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ فارغ التحصیل شد.

تکذیب خبر انتصاب مدیر حقوقی در شستا

زینب پاشاپور چند سالی است که در مجموعه شستا مشغول به خدمت است و محل خدمت وی یک واحد حقوقی معمولی است که دو نفر آنجا خدمت می کنند که یک نفر خانم پاشاپور است. ایشان در این محل به عنوان سرپرست مشغول فعالیت است.

هفت دروغ در خبری که منتشر شد!

در خبری که امروز منتشر شد چند دروغ وجود داشت که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

اول زینب پاشاپور از زمان شهادت همسرشان (محمد پورهنگ) هیچ وقت ازدواج نکرده اند و دو فرزند خود را بزرگ می نمایند

دوم همان گونه که در بالا اشاره شد بیش از دو سال و نیم در هلدینگ سیمان فارس و خوزستان متعلق به شستا در واحد حقوقی مشغول بکار هستند

سوم شستا هیچ بدهی معوق ندارد

چهارم باز هم همان گونه که در بالا اشاره شد واحد حقوقی شستا فقط یک نفر کارمند دارد و در واقع ایشان سر پرست یک واحد یک نفره است

پنجم خانم پاشاپور با رتبه دوازده در کنکور سراسری در رشته حقوق دانشگاه امام صادق پذیرفته شده و با معدل الف فارغ التحصیل گردیده اند

ششم ایشان مسلط به زبان انگلیسی و فرانسه هستند

هفتم آقای عطاری هیچ نقشی در انتخاب ایشان نداشته اند و هیچ وقت نماینده وزیر در انتصابات نبوده اند!

خبری که توسط خود اصلاحات پرس تکذیب شد!

بعد از انتشار این خبر کانال تلگرامی اصلاحات پرس با عنوان "تکذیب و عذرخواهی به دلیل انتشار یک خبر" اقدام به عذرخواهی به خاطر این خبر کذب کرد. در متن این خبر آمده بود:

خبری در پایگاه خبری اصلاحات پرس با عنوان "نوبت به انتصاب همسران رسید" بازنشر شد که مربوط به انتصاب خانم زینب پاشاپور بعنوان مدیرحقوقی شستا بود، توسط مسئولان مربوطه تکذیب شد.

با وجود آنکه اصلاحات‌پرس منبع خبر نبوده و اقدام به بازنشر آن کرده، بدین‌وسیله از خانم زینب پاشاپور و مخاطبان گرامی عذرخواهی می‌کنیم.

تکذیب یک خبر جنجالی درباره شستا | زینب پاشاپور کیست؟

خبرآنلاین نیز به عنوان یکی از بازنشردهندگان کوتاه مدت این خبر که ساعاتی پیش از انتشار اعلام تکذیب، راسا، اقدام به حذف خبر خود کرد، بابت قصور پیش آمده ، از مخاطبان گرامی و سرکارخانم پاشاپور و مجموعه شستا ، صمیمانه پوزش می طلبد. 2121

admin

پست بعدی

پیش‌بینی یک کارشناس از وضعیت بازار سهام/ طوفان سهمگین در بورس در راه است؟

ج بهمن 8 , 1400
یک تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به تصمیمات اخیر دولت برای این بازار و تاکید بر اینکه فعالان این بازار انتظار دارند ثبات به بازار برگردد، اظهار کرد: اگر این صحبت ها اجرایی شوند، بازار سرمایه تغییرات جدی را تجربه خواهد کرد، در غیر اینصورت احتمال وقوع طوفان وجود دارد.

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000