عکسی تازه از شفیعی کدکنی در ۸۲ سالگی

عکسی تازه از شفیعی کدکنی در ۸۲ سالگی

عکسی تازه از شفیعی کدکنی، منتشر شد. این شاعر، استاد و پژوهشگر زبان و ادبیات فارسی که ۸۲ سال سن دارد، آثار بسیاری را به جامعه فرهنگی ایران زمین، تقدیم کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صفحه اینستاگرامی منسوب به دکتر شفیعی کدکنی، شاعر، پژوهشگر و استاد ادبیات دانشگاه، عکسی تازه از او را منتشر کرد.

شعری از حسین منزوی، زینت‌بخش این عکس است:

«یک قصّه بیش نیست غمِ عشق» و هر کسی
زین قصّه می‌کند به زبانی، روایتی
ور خواهی از روایتِ من باخبر شوی:
برق ستاره‌ای و شبِ بی‌نهایتی

محمدرضا شفیعی کدکنی،مهر ۱۳۱۸ در شهر کدکن خراسان زاده شد و پس از گرفتن دکتری خود از دانشگاه تهران، از سال ۱۳۴۸ در دانشکده ادبیات همین دانشگاه، به آموزش دانشجویان مشغول شد.

شفیعی کدکنی، در ۵ دهه گذشته، افزون بر انتشار ۹ مجموعه شعر، صدها اثر پژوهشی، تالیفی، تصحیحی و … را در زمینه ادبیات فارسی، از خود به یادگار گذاشته است.

عکسی تازه از شفیعی کدکنی در ۸۲ سالگی

۵۷۵۷

admin

پست بعدی

تکذیب خبر انتصاب مدیر حقوقی شستا

ج بهمن 8 , 1400
نبض بورس نوشت : خبری با عنوان "نوبت به انتصاب همسران رسید" که مربوط به انتصاب خانم زینب پاشاپور بعنوان مدیرحقوقی شستا بود، توسط مسئولان مربوطه تکذیب شد. جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ خبری جنجالی درباره شستا و انتصابات منتشر شد که به دلیل جنس خبر، سریع در فضای مجازی دست […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000