سیگنال برجامی رییسی به قیمت دلار/ پیش‌بینی جدید از قیمت ارز

سیگنال برجامی رییسی به قیمت دلار/ پیش‌بینی جدید از قیمت ارز

اقتصادنیوز نوشت: قیمت دلار روز گذشته آرایش نزولی به خود گرفت اما معامله گران قیمت دلار، بازار ارز امروز چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ را چگونه پیش بینی کرده اند؟

بازار ارز روز گذشته شاهد افت قیمت دلار بود. این اسکناس آمریکایی دیروز ۱۰۰ تومان از روز دوشنبه ارزان تر بود و با ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

سیگنال برجامی رئیسی به قیمت دلار

سید ابراهیم رئیسی شب گذشته گفت و گوی چهارم خود را با سیمای جمهوری اسلامی انجام داد. رئیس جمهور درباره مذاکرات وین گفت:درخواست مذاکره مستقیم از سوی آمریکا جدید نیست و مدت‌هاست مطرح شده است، ولی تا الان با آمریکا مذاکره نکرده ایم، اما چنانچه در طرف مقابل آمادگی رفع تحریم ها وجود داشته باشد، جا برای توافق وجود دارد.

برخی از معامله‌گران پیش‌بینی شان این است که بعد از صحبت‌های رئیس دولت، دلار یک بالایی داشته باشد و بعد رنج شود. اما برخی دیگر از معامله‌گران معتقدند تجربه نشان داده که روزهای بعد از صحبت‌های ابراهیم رئیسی، بازارساز تلاش می‌کند با دست پر وارد بازار شود، تا اعتبار دولت نزد فعالان تضعیف نشود.

از سوی دیگر دیروز علی رغم تمام تلاش ها، بازیگران کاهشی نتوانستند دلار را به زیر مرز ۲۸ هزار تومانی ببرند. در صورتی که این اتفاق در روز جاری نیز رخ ندهد، احتمال افت معنادار دلار مطرح نخواهد بود.

اما معامله گران قیمت دلار، بازار ارز امروز چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ را چگونه پیش بینی کرده اند؟

پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم

قیمت درهم در معاملات پشت خطی روز گذشته بر روی ۷ هزار و ۶۶۰ تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت معاملات نقدی روز سه شنبه ۱۰ تومان پایین رفته بود. بنابراین پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم نزولی است.

پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی

قیمت دلار فردایی در معاملات پشت خطی دیشب بر روی ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت دلار در معاملات پشت خطی دوشنبه شب ۵۰ تومان پایین رفته بود. در معاملات پشت خطی دوشنبه شب قیمت دلار فردایی بر روی ۲۸ هزار ۱۵۰ تومان قرار داشت. بنابراین معامله گران قیمت دلار در بازار ارز امروز چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ را نزولی پیش بینی کرده اند

پیش بینی قیمت دلار از کانال هرات

در معاملات پشت خطی دلار هرات شب گذشته قیمت دلار ۲۷ هزار و ۵۲۰ تومان اعلام شد که نسبت به قیمت دوشنبه شب ۳۰ تومان بالا رفته بود.

دوشنبه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار بر روی ۲۷ هزار و ۴۹۰ تومان قرار داشت. بدین ترتیب در بازار هرات معامله گران به استقبال افزایش قیمت دلار رفتند. در واقع معامله گران دلار پیش بینی کردند که قیمت دلار در بازار ارز امروز چهارشنبه ۶ بهمن گران می شود

۲۲۳۲۲۵

admin

پست بعدی

بستری شدن آیت‌ الله مجتهدی نجفی در بیمارستان

چ بهمن 6 , 1400
آیت‌الله مجتهدی نجفی از فقهای عظام و مدرسین قدیم حوزه نجف در بیمارستانی در تهران بستری شد. شفقنا نوشت: آیت‌الله مجتهدی نجفی از فقهای عظام و مدرسین قدیم حوزه نجف به علت کسالت جسمی در بخش آی سی یو بیمارستانی در تهران بستری است. این حافظ و مفسر قرآن کریم […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000