جبلی: برنامه‌ای برای انتقاد از صدا و سیما می‌سازیم

جبلی: برنامه‌ای برای انتقاد از صدا و سیما می‌سازیم

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس صدا و سیما گفت: برنامه گفت و گو محوری را طراحی خواهیم کرد که موضوع آن انتقاد از صدا و سیما باشد.

پیمان جبلی رییس سازمان صداوسیما در حاشیه مراسم صمیمانه رییس رسانه ملی با دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی در جمع خبرنگاران درباره برنامه گفتگو محور صریح گفت: ما برنامه گفتگو محوری را طراحی خواهیم کرد که محوریت آن انتقاد از صداوسیما باشد. چون ما به نقدهای منصفانه همراه با ارائه راه حل نیاز داریم که این نقدها به ما کمک می‌کند به صورت شفاف دقیق منصفانه و همراه با ارائه راه حل و ان شا الله در سازمان صداوسیما برنامه‌ای برای شنیدن این راه حل‌ها خواهیم داشت.

جبلی درباره انتقادهایی به گفت و گوی رییس جمهور و گفتگوهای صریح و چالشی گفت: امیدواریم در گفتگوهای آینده نهاد رسانه‌ای دولت و نهاد رسانه‌ای ریاست جمهوری با همکاری صداوسیما بتوانند نقش سازنده تری را در رساندن صدای مردم و مطالبه از مسئولان و مصاحبه منصفانه مطالبه گرانه از مقامات عالی در کشور ایفا کنند.

۵۸۵۸

admin

پست بعدی

عکس | چهره متفاوت پارسا پیروزفر ۲۷ سال پیش در «پری»

س آذر 16 , 1400
پارسا پیروزفر یکی از بازیگران فیلم «پری» بود که ۲۷ سال پیش با کارگردانی داریوش مهرجویی به سینما عرضه شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، داریوش مهرجویی ۲۷ سال پیش در سال ۱۳۷۳ فیلم «پری» را با بازی ستاره‌هایی چون نیکی کریمی، خسرو شکیبایی و البته پارسا پیروزفر کارگردانی کرد. پیروزفر […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000