خودکشی اینفلوئنسر «سرجوخه» چه ربطی به دنیا جهانبخت دارد؟

خودکشی اینفلوئنسر «سرجوخه» چه ربطی به دنیا جهانبخت دارد؟

احمد معظمی معتقد است که سکانس خودکشی اینفلوئنسر اینستاگرامی در سریال «سرجوخه» بر اساس شخصیت خاصی نوشته نشده و می‌تواند به دنیا جهانبخت هم ارتباط داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سریال تلویزیونی «سرجوخه» با کارگردانی احمد معظمی که دو قسمت دیگر به پایان می‌رسد تصویری از پشت پرده شاخ‌های مجازی را به تصویر می‌کشد. در یک قسمت این سریال اینفلوئنسر اینستاگرامی برای جذب فالوئر دست به خودکشی می‌زند که تداعی کار دنیا جهانبخت است.

احمد معظمی درباره ارتباط این دو شخصیت با یکدیگر گفت: «یک عده می‌گویند این ماجرا به دنیا جهانبخت ارتباط دارد و عده دیگری می‌گویند بی ارتباط است. خود ما در راستای مطلبی که نویسنده نوشته بود پیش رفتیم و قضاوت این موضوع را برعهده بیننده گذاشتیم. این موارد اهمیت چندانی ندارد و همه این افراد شوخی هستند چون ما به ماجرایی پرداختیم که اهمیتش بیش‌تر از این چیزها است. ما حتی میزانسن‌ها، دکوپاژها و فضاسازی‌های خیلی خاص‌تری نسبت به کارهای قبلی انجام دادیم و زمان زیادی برای ساخت این مجموعه در نظر گرفتیم. چون مخاطبی که ما را دنبال می‌کند تمام کارها از سراسر دنیا را می‌بیند پس ما باید محتوای درخوری ارائه دهیم که به چشم مخاطب بیاید و یک پیامی همراه خود داشته باشد.»

متن کامل این گفت‌وگو را در خبرآنلاین بخوانید.

۵۸۲۴۵

admin

پست بعدی

امام جمعه قم: ارتباطات نامشروع دختر و پسر قربانیان زیادی می گیرد/ مراقب حیله‌های دشمن باشید

ج آذر 12 , 1400
ایسنا نوشت: امام جمعه قم می گوید مردم باید مراقب حیله های و سواستفاده دشمن باشند. آیت‌الله سید محمد سعیدی در خطبه نماز جمعه قم که در مصلی قدس قم برگزار شد، عنوان کرد: ارتباط نامشروع دختر و پسر تحت عنوان دوستی که قربانیان زیادی نیز گرفته است یکی از […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000