کشف یک کیلو تریاک در فلاکس چای یک مسافر در متروی پایتخت

کشف یک کیلو تریاک در فلاکس چای یک مسافر در متروی پایتخت

ایسنا نوشت: رئیس پلیس متروی پایتخت از کشف بیش از یک کیلو تریاک در ایستگاه راه آهن در خط ۳ متروی تهران، خبر داد.

سرهنگ سعید عطاالهی درباره جزییات این عملیات گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، واحدهای نامحسوس پلیس مترو فعال بودند که به یک مرد جوان با فلاسک در دست مشکوک شدند. مأموران پس از شک کردن به مرد جوان تحقیقات ابتدایی خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس مترو به دلیل حساسیت موضوع به بررسی بیشتری پرداختند و از فلاکس چای او یک کیلو و ۱۶ گرم تریاک کشف کردند. ماموران پلیس پس از کشف این مقدار تریاک متوجه شدند که متهم فروشنده مواد مخدر است و ماموران پلیس پایتخت پس از دریافت این اطلاعات وی را بازداشت کردند.

رئیس پلیس متروی پایتخت اظهار کرد: متهم ۲۲ ساله و دارای سابقه است. او پس از انتقال به مقر پلیس در بازجویی‌ها به جرم خود مبنی بر توزیع مواد مخدر بین جوانان در مرکز تهران اعتراف کرد.

عطاالهی با بیان اینکه متهم از شهری از جنوب شرقی کشور برای خرید و فروش مواد مخدر به تهران مراجعه کرده است، گفت: پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

235235

admin

پست بعدی

کتاب «دیار اجدادی» مننتشر شد

چ آذر 3 , 1400
کتاب «دیار اجدادی» که روایتی از ۹ عضوِ گروه مسلح و جدایی‌طلب آتا و تاثیر عملیات آن‌ها برزندگی و روان مردم اسپانیا است، در ۸۰۰ صفحه و قیمت ۱۷۳ هزار تومان، به پیشخوان کتابفروشی‌ها رسید. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشر خوب، کتاب «دیار اجدادی» با نویسندگی فرناندو آرامبورو و ترجمه […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000