رزمایش بزرگ امداد و درمان پیامبر اعظم(ص) ارتش برگزار شد

رزمایش بزرگ امداد و درمان پیامبر اعظم(ص) ارتش برگزار شد

ایرنا نوشت: رزمایش امداد و درمان بیمارستان‌های ارتش در تهران با عنوان پیامبر اعظم(ص) به همت معاونت بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی آجا، با محوریت بیمارستان بعثت نیروی هوایی برگزار شد.

سرتیپ دوم پزشک محمد افشار اردلان در رزمایش بزرگ امداد و درمان پیامبر اعظم ارتش، با تاکید بر آمادگی تمامی مراکز درمانی و بیمارستان‌های ارتش گفت: آمادگی در بحران‌ها وظیفه همه ماست و کسب آمادگی و تجربیات در این گونه رزمایش‌ها موجب می‌شود در بحران‌ها شاهد خسارات و آسیب‌های کمتری باشیم.

جانشین معاونت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارتش افزود: تمامی مراکز درمانی ارتش در هر لحظه و هر زمان در وقوع بحران آماده هستند، این ماموریت ماست و تمامی برنامه‌ ریزی‌های در راستای آمادگی هر چه بیشتر مراکز درمانی خواهد بود.

رزمایش امداد و درمان بیمارستان‌های ارتش در تهران به همت معاونت بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی آجا بزرگ، با محوریت بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش و با نام پیامبر اعظم (ص) و به منظور کسب آمادگی هر چه بیشتر و تجربیات مورد نیاز در بحران‌ها برگزار شد.

این رزمایش به صورت وبیناری هم در دانشگاه علوم پزشکی ارتش هم برگزار شد.

23219

admin

پست بعدی

تصاویر | بازگشت غرورآفرین ناوگروه نداجا از آب‌های بین‌المللی

چ آبان 5 , 1400
هفتاد و هفتمین ناوگروه ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا) پس از ۷۷ روز ماموریت در دریای سرخ و خلیج عدن روز چهارشنبه با استقبال امیردریادار دوم «شهرام ایرانی» فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش، در منطقه یکم امامت نداجا بندرعباس پهلو گرفت.منبع:ایرنا

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000