الکسی ناوالنی در زندان به تغذیه اجباری تهدید شد

6075490a0cb9c_6075490a0cb9e منتقد برجسته کرملین که در حال حاضر در زندان به سر می‌برد توسط نگهبانان زندان تهدید به تغذیه اجباری شده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، مشاوران الکسی ناوالنی، منتقد برجسته کرملین اعلام کردند که مقامات زندان ناوالنی را به تغذیه اجباری تهدید می‌کنند.

این منتقد برجسته ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در پایان ماه مارس را آغاز کرد و از آن زمان تا کنون چندین کیلو وزن کم کرده است. ناوالنی تاکید کرده که مقامات زندان به وی اجازه ملاقات با پزشک شخصی‌اش را برای معالجه کمردرد حادش نمی‌دهند.

به گفته تیم وکلا و مشاوران ناوالنی، این منتقد در حال حاضر ۷۷ کیلو وزن دارد و از زمانی که در فوریه سال جاری میلادی وارد زندان شده ۱۵ کیلو وزن کم کرده است.

مشاورین ناوالنی در توییتی نوشتند: مدیریت زندان با مشاهده جدیت این اعتصاب غذا هر روز تهدید می‌کند که تغذیه اجباری ناوالنی را آغاز می کند.

آنها همچنین گفتند: ناوالنی که هفته گذشته طبق گزارشات تب و سرفه داشته، از درمانگاه به زندان منتقل شده است. با این حال مقامات زندان همچنان اجازه نمی‌دهند پزشکی از بیرون از زندان ناوالنی را معاینه کند.

متحدان ناوالنی از توییتر برای به روز رسانی اطلاعاتی که از طریق وکلای وی که مرتبا با این منتقد برجسته دیدار می‌کنند، استفاده می‌کنند. وکلا و تیم ناوالنی از رسانه‌های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به وضعیت وی در زندان استفاده می‌کنند.

مقامات روسیه تاکید دارند که آنها به ناوالنی درمان مناسب را ارائه داده‌اند اما وی از دریافت درمان امتناع کرده است. آنها تاکید دارند که ناوالنی می خواهد توسط پزشک معتمد خودش از خارج از زندان معالجه شود؛ درخواستی که مقامات زندان آن را رد کرده‌اند. کرملین تاکید کرده که هیچگونه درمان ویژه‌ای در زندان به ناوالنی ارائه نمی‌کند.

admin

پست بعدی

اگر این ۲ را رعایت کنید دچار هیچ نوع کرونایی نخواهید شد

س فروردین 24 , 1400
یک دکترای ویروس‌شناسی پزشکی می‌گوید بر اساس اطلاعات موجود، ماسک و فاصله اجتماعی در مقابل تمام واریانت‌های ویروس کرونا محافظت ایجاد می‌کند، پس اگر این دو را رعایت کنید دچار هیچ نوع کرونایی نخواهید شد. محسن کشاورز با بیان اینکه پاسخ تست کرونا، به نوع تست، کیفیت کیت تشخیصی و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000