تعدادی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بازداشت شدند

سیاسی/ قضایی 5fb6d2482a89c_2020-11-19_23-45 دادستان ایرانشهر گفت: تعدادی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر توسط عوامل امنیتی این شهرستان دستگیر و بازداشت شدند.

سعید راشکی با تایید بازداشت یک سری از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: تعدادی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر توسط عوامل امنیتی این شهرستان دستگیر و بازداشت شدند.

راشکی افزود: جزئیات پرونده افراد بازداشت شده در دست بررسی و به زودی اعلام خواهد شد.

ناگفته نماند که در میان بازداشت شدگان تعدادی از مسئولان این دانشگاه به همراه چند نفر از پرسنل و پیمانکاران ساخت و ساز این دانشگاه دیده می‌شود.

وزیر بهداشت نیز با عزل " امینی فرد " رئیس این دانشگاه دکتر " کردی " از اعضای هیات دانشگاه زاهدان را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی " ایرانشهر " منصوب کرد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

عذرخواهی استاندار هرمزگان درپی تخریب منزل یک زن سرپرست خانوار

پ آبان 29 , 1399
سیاسی/ دولت در پی بروز رفتار غیرانسانی چند نفر از نیروهای خدمات شهری شهرداری بندرعباس در هنگام تخریب یک منزل متعلق به زن سرپرست خانوار، استاندار هرمزگان ضمن عذرخواهی از مردم استان دستور رسیدگی فوری به این موضوع را صادر کرد. فریدون همتی که امروز برای سرکشی به وضعیت راه‌های […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000