برخورد با پلتفرم های اینترنتی عرضه کننده مکمل های ورزشی و تغذیه ای

5fa91503a2a2d_5fa91503a2a2f

سخنگوی سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه فروش دارو و انواع مکمل های ورزشی و تغذیه ای در فضای مجازی ممنوع است، گفت: تنها داروخانه های اینترنتی دارای مجوز از سازمان غذا و دارو، مجاز به عرضه این فراورده ها هستند.

دکتر کیانوش جهانپور در خصوص فروش مکمل های غذایی در فضای مجازی و برخی پلتفرم‌های اینترنتی اظهار کرد: به طورکلی فروش دارو و هرگونه مکمل تغذیه ای یا ورزشی نیز در فضای مجازی و پلتفرم های اینترنتی به جز داروخانه های آنلاین مجاز، ممنوع است.
وی افزود: تنها داروخانه های اینترنتی دارای مجوز، مجاز به فروش مکمل ها در پلتفرم های اینترنتی هستند و این داروخانه ها نیز برای فروش آنلاین باید از سازمان غذا و دارو یا معاونت های غذا و دارو دانشگاه‌های علوم پزشکی مجوزهای لازم را کسب کنند.
بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان غذا و دارو، جهانپور با بیان اینکه هیچ تبعیضی در نحوه فعالیت این پلتفرم‌ها صورت نمی‌گیرد، گفت: فروش مکمل در پلتفرم‌های مجازی به جز داروخانه‌های اینترنتی مجاز نیست و در صورت تخطی با متخلفان برخورد می شود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

اگر بیماری کلیه دارید، نگران قلب تان هم باشید

د آبان 19 , 1399
فوق تخصص بیماری های کلیوی با حضور در برنامه پزشک شما درمورد بیماری های کلیوی به ارایه توضیحاتی پرداخت. در ادامه مهم ترین بخش این گفت و گو با دکتر اصغر پور را می خوانید. ♦کلیه؛ نقش اساسی و حیاتی در سیستم بدنی دارد و در تامین ویتامین دی موثر […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000