۳/۵میلیون تن کالای اساسی در بنادر گمرکات کشور وجود دارند/ ما حق ترخیص برنج‌ها را نداریم

5f9da41c894e7_2020-10-31_21-21 معاون فنی گمرک تاکید کرد: اگر بانک مرکزی نسبت به صدور اعلامیه تامین ارز به صورت اعتباری اقدام کند و متعهد شود طی سه ماه از تاریخ ترخیص کالا نسبت به تامین ارز عمل می‌شود، ۷۰ درصد کالاهای اساسی گمرک آزاد می‌شوند.

مهرداد جمال ارونقی در گفتگو با خبر فوری گفت: 25 گروه کالای اساسی اعم از ذرت، جو، گندم، روغن خوراکی، دارو و اقلام خوراکی در گمرک منتظر ترخیص هستند. چهار میلیون تن کالای غیر اساسی نیز که شامل مواد اولیه واحدهای تولیدی هستند در گمرک هنوز ترخیص نشده‌اند.

وی با اشاره به اینکه سه و نیم میلیون تن کالای اساسی در بنادر گمرکات کشور وجود دارند، ادامه داد: اگر بانک مرکزی نسبت به صدور اعلامیه تامین ارز به صورت اعتباری اقدام کند و متعهد شود طی سه ماه از تاریخ ترخیص کالا نسبت به تامین ارز عمل می‌شود ۷۰درصد کالاهای اساسی گمرک آزاد می‌شوند. کد رهگیری بانک مرکزی برای ترخیص ۲۰۰هزار تن برنج صادر نشده و ما حق ترخیص نداریم.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

در این روزها مردم به شادی نیاز دارند/ هرروز صبح می‌گویم لعنت بر کرونا!

س آبان 13 , 1399
بازیگر کمدی سینما و تلویزیون درخصوص گذراندن روزهای کرونایی گفت: پدیده کرونا ناشناخته‌ترین اتفاقی در دنیا بود که همه را غافلگیر کرد. فرزاد حاتمیان در گفتگو با برنامه خبر فوری به بی‌رحم‌بودن ویروس کرونا اشاره و اظهار کرد: متأسفانه این ویروس بی‌رحم به هیچ سن و صنفی رحم نمی‌کند و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000