بوکوحرام یک روستا در نیجریه را با خاک یکسان کرد/ قتل عام ۱۳ روستایی

سیاسی/ بین الملل 5f9fc91d2782d_5f9fc91d2783f تروریست‌های «بوکوحرام» در یک حمله در شمال شرقی نیجریه، حداقل سیزده نفر را کشتند و شش نفر را ربودند.

حملات گروه تروریستی بوکوحرام که سال ۲۰۱۵ «بیعت» خود را با تروریست‌های داعش اعلام کرد، همچنان خبرساز است و در تازه‌ترین این حملات، این گروهک حداقل سیزده نیجریه‌ای را کشت.

بنا بر اعلام رسانه‌های محلی در نیجریه شامل روزنامه «تراست»، تروریست‌های بوکوحرام روز یکشنبه (دیروز) به وقت محلی به روستای «تاکولاشه» ایالت بورنو واقع در شمال شرقی نیجریه حمله کردند.

به گزارش اسپوتنیک، تروریست‌ها در این حمله حداقل سیزده نفر را کشتند و شش نفر از ساکنان این روستا را ربودند و با خودشان بردند.

گفته می‌شود در نتیجه حمله بوکوحرام، کل روستا با خاک یکسان شده و تروریست‌ها همه دام، احشام و محصولات کشاورزی ساکنان روستا را هم به یغما بردند.

بوکوحرام که یک گروه تروریستی است، از سال ۲۰۰۹ حملات خونین خود در نیجریه و برخی دیگر از کشور‌های همسایه را آغاز کرد. آن‌ها در سال ۲۰۱۵ بیعتشان را با داعش اعلام کردند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

اسرائیل با دولت بایدن قوی‌تر می‌شود

د آبان 12 , 1399
سیاسی/ بین الملل یک عضو پیشین کنگره آمریکا با بیان اینکه پیروزی نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور برای رژیم صهیونیستی مفیدتر است، گفت تل‌آویو می‌تواند از طریق همکاری با دولت بایدن قوی‌تر شود. در فاصله یک روز مانده به انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده، «استیو ایزراییل» نماینده پیشین […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000