پیام سازمان انرژی اتمی ایران به مناسبت بازگشت پیکر شهدای خان‌طومان

سیاسی/ دفاعی 5f89251f60748_5f89251f6074b سازمان انرژی اتمی ایران به مناسبت بازگشت پیکر مطهر شهدای مدافع حرم منطقه خان‌طومان سوریه و وداع با آلاله‌های سرخ آسمانی، پیامی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ (فصلت۳۰)

شهدا شمع محفل بشریت هستند، می‌سوزند و نور افشانی میکنند.

بازگشت پیکرهای مطهر شهدای حماسه آفرین کشورمان که در دفاع از حریم حرم، ولایت و سرزمین ایران اسلامی، جان شیرین و جمیع سرمایه خویش را نثار آرمان‌های والای انقلاب اسلامی نموده‌اند؛ به خانواده‌های معظم این شهیدان، ملت شهید پرور ایران اسلامی بویژه رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

ما کارکنان، متخصصین و مدیران سازمان انرژی اتمی ایران ضمن بیعت با این شهدای گرانقدر و شهدای هسته‌ای، پایبند به عهدی که با شهدا، امام شهدا و رهبری معظم و ملت شریف ایران اسلامی بسته‌ایم در پاسداشت این خون‌های ریخته شده به پای نهال انقلاب اسلامی، تا برقراری عدالت در صحنه گیتی و در دفاع از کیان کشور و حریم ولایت لحظه‌ای از پای نخواهیم نشست.

راه این شهدای عزیز ادامه خواهد یافت و با وعده الهی تردیدی نیست که حق بر باطل پیروز خواهد شد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

خاطره دختر شهید رکن آبادی درباره آخرین مکالمه تلفنی‌ این شهید

ج مهر 25 , 1399
سیاسی/ دفاعی دختر شهید رکن آبادی گفت: «وقتی پیکرش برگشت چیزی در پیکرش باقی نمونده بود، الا موهاش. اگر میدونستم ازش میخواستم به جای موهاش مواظب قلبش باشه، ‏قلبی که نمیدونم الان کجاست.» بخشی از خاطرات دختر شهید رکن آبادی در خصوص آخرین مکالمه تلفنی‌اش با وی منتشر شده است. […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000