نمایندگان اقلیت های مذهبی خون اهدا کردند

نمایندگان اقلیت های مذهبی خون اهدا کردند

نمایندگان اقلیت های مذهبی در مجلس شورای اسلامی در روز ویژه اهدای خون پیروان ادیان الهی، به صف داوطلبان اهدای خون پیوستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، چهارشنبه نهم مهر ۱۳۹۹ و به بهانه روز ویژه اهدای خون پیروان ادیان الهی، چهار نماینده اقلیت‌های مذهبی در مجلس با حضور در مرکز وصال به یاری بیماران نیازمند به خون شتافتند.

اسفندیار اختیاری کسنویه نماینده جامعه زرتشتیان، همایون سامه یح نجف آبادی نماینده جامعه کلیمیان، شارلی انویه تکیه نماینده جامعه آشوریان و کلدانیان و آرا شاوردیان نماینده ارامنه شمال با حضور در مرکز وصال و اهدای خون برای نجات جان بیماران، از تمام پیروان ادیان الهی خواستند که به این فرهنگ انسانی و زندگی بخش، نگاه ویژه داشته باشند.

پیمان عشقی مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، با تقدیر از حضور مسئولیت پذیرانه نمایندگان منتخب جوامع پیرو ادیان الهی در مرکز اهدای خون وصال خاطر نشان کرد: روحیه انسان دوستی و کمک به همنوع، یکی از اصول تغییر ناپذیر در سبک زندگی ایرانیان است و در طول این سال‌ها همه گروه‌های انسانی به رغم تنوع نگاه‌ها ولی با عشق به انسانیت و برای جان بخشیدن به بیماران، در مراکز اهدای خون حاضر شده‌اند و سند افتخار اقلیت‌های دینی در ایران، زنده یاد دکتر ایزدیار می‌باشند که بیماران تالاسمی مدیون فداکاری‌ها و خدمات آن دانشمند عاشق هستند.

بنابراین گزارش، نهم مهر سالروز میلاد پزشک فرهیخته زرتشتی و مؤسس انجمن تالاسمی ایران زنده یاد مینا ایزدیار به عنوان روز اهدای خون پیروان ادیان الهی معرفی شده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : مهر

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

دستاوردهای روسیه پس از ۵ سال عملیات نظامی در سوریه

چ مهر 8 , 1399
نمایندگان اقلیت های مذهبی در مجلس شورای اسلامی در روز ویژه اهدای خون پیروان ادیان الهی، به صف داوطلبان اهدای خون پیوستند. به گزارش خبرگزاری مهر، چهارشنبه نهم مهر ۱۳۹۹ و به بهانه روز ویژه اهدای خون پیروان ادیان الهی، چهار نماینده اقلیت‌های مذهبی در مجلس با حضور در مرکز […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000